top of page

Info o setkání s rodiči a letním táboru


Milí rodiče,


jak někteří víte a někteří nevíte, dne 25. 4. proběhlo setkání s rodiči dětí z klubu PROTON. Pozvánka byla všem odeslána emailem, ale je možné, že někomu spadla do spamu nebo došlo k jinému zádrhelu. Vše podstatné ze včerejšího setkání si můžete jednoduše doplnit na stránkách webu, kde taky uvidíte něco z toho, co na klubu dělají vaše děti! https://www.klubproton.org/


Dočtete se, že i v klubu s chlapci probíhá tutoring, který není zaměřen na studijní záležitosti (tak jak znáte ze školy), ale spíše na chování kluků v klubu, jejich soutěživost apod. Cílem této formace je snaha pomoci Vám rodičům s výchovou vašich chlapců a jejich správného nasměrování. Z tohoto důvodu bychom rádi s každým z Vás osobně jednou za pololetí uspořádali setkání (neformální a kdekoliv), kde bychom některé věci o tutoringu probrali, a abychom hlavně i od Vás slyšeli, na čem bychom s chlapci mohli pracovat. Povinné to samozřejmě ale není :).


Dále bych zmínili, že takovou doplňkovou aktivitou našeho klubu je den Táta & syn - jednodenní výlet s kluky a jejich otci. Někteří z Vás se už jednoho takového výletu mohli zúčastnit před měsícem v pražské zoo a bylo to moc pěkné setkání. Do konce tohoto školního roku bychom rádi zorganizovali ještě jeden takový výlet. Včas Vás budeme informovat. Časem budou i stránkách k dispozici fotky z těchto akcí. Opět se nejedná o povinnou aktivitu, ale je to dobrá příležitost k trávení času s vašimi kluky a s ostatními otci! :)


Pokud jste vytrvali a dočetli se až sem, tak bychom Vám s klubem ještě rádi nabídli zábavu na léto - letní tábor, který pořádáme spolu se slovenským klubem Gerlach. Nějaké info jste (či Vaše spamová schránka) již obdrželi. Zde tedy pro shrnutí. Jedná se o letní tábor poslední týden v srpnu (21.-28. 8. 2022) v Chatách pod Gýmešom na Tolkienovské téma Valinor. Na táboře bude převaha chlapců i vedoucích ze Slovenska, to ale snad není na škodu. My, Martin a Vašek, budeme na táboře jako vedoucí a zajistíme doprovod pro kluky z Prahy na místo a zpět. Cena tábora je 5000 Kč. Hlavní organizátoři mají tábor moc dobře připravený, zde ( https://klubgerlach.sk/tabor?lang=cs ) je hlavní stránka, kde najdete podrobnější info a prostřednictvím které také můžete své syny přihlásit. Kdyby syn chtěl vzít nějakého kamaráda či sourozence, který na Proton nechodí, tak to samozřejmě není žádný problém.


Mějte se hezky!

9 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page